SPECIALUS PLANAS
MEDIKAMS, PAREIGŪNAMS.

MOKYTOJAMS ir
KULTŪROS DARBUOTOJAMS.

TIK UŽ 4 EUR/MĖN.
GAUK NERIBOTĄ IR GREITĄ INTERNETĄ.

RIBOTO LEIDIMO MOKĖJIMO PLANAS - PASKUBĖKITE ĮSIGYTI.
(GREITIS PAGAL LAISVUS STOTIES RESURSUS IKI 100 MBPS).

ATSISTOKITE Į PLANO EILĘ

Mes esame socialiai atsakinga įmonė, todėl norime prisidėti prie Jūsų gerovės. Suteikdami galimybę medikams, pareigūnams, mokytojams ir kultūros darbuotojams (kultūros centrų kolektyvams ir bibliotekininkams) įsigyti ypač pigų mokėjimo planą vos už 4 eurus per mėnesį su 24 mėn. sutartimi, kuris subalansuotas pagal Jūsų kasdienius poreikius, tikime, kad įvertinsite ne tik mūsų kokybišką ryšį, bet ir mūsų dėmesį Jums asmeniškai.

Planas ypač spartus iki 100 Mbps (pagal laisvus stoties resursus) patikėkite - greičio užteks visiems Jūsų poreikiams ir dar liks gausiai atvykusiems svečiams. Stengiamės pajungti visus norinčius, tačiau techninio skyriaus galimybės yra ribotos, todėl visus norinčius kviečiame užsiregistruoti ir sulaukti mūsų patvirtinimo apie paskirtą įrengimo datą.

Atkreipkite dėmesį, mokėjimo planas skirtas gyvenantiems privačiuose namuose. Vienkartinis aktyvacijos mokestis 40 Eurų (techniko atvykimas, medžiagos). Tai nėra mobilus nešiojamas internetas, mes ant pastato stogo sumontuojame nedidelę anteną iš kurios laidas nukeliauja į Jūsų namų modemą.